Kontakta oss

Vill du komma i kontakta med oss för att prata finansiering b2b och b2c? Eller är du intresserad av att få en offert på en maskin eller bil till ditt företag? Då har du kommit rätt.

Kontaktuppgifter för företagskunder

Amelie Wiberg
Amelie Wiberg - Stockholm

Stockholm

08-635 39 67

amelie.wiberg@wasakredit.se

Carl-Magnus Nilsson
Carl-Magnus Nilsson - Stockholm

Stockholm

08-635 38 66

carl-magnus.nilsson@wasakredit.se

Marco Hedberg
Marco Hedberg - Stockholm

Stockholm

08-635 36 96

marco.hedberg@wasakredit.se

Petter Jancke
Petter Jancke - Stockholm

Stockholm

08-635 37 86

petter.jancke@wasakredit.se

Enrico Rigo
Enrico Rigo - Malmö

Malmö

040-664 28 81

enrico.rigo@wasakredit.se

Göran Kjellberg
Göran Kjellberg - Malmö

Malmö

040-664 28 83

goran.kjellberg@wasakredit.se

Martin Wallin
Martin Wallin - Malmö

Malmö

040-664 28 82

martin.wallin@wasakredit.se

Jenny Aminoff
Jenny Aminoff - Göteborg

Göteborg

031- 771 98 89

jenny.aminoff@wasakredit.se

Martin Carlin
Martin Carlin - Göteborg

Göteborg

031-771 98 91

martin.carlin@wasakredit.se

Daniel Önefäldt
Daniel Önefäldt - Stockholm

Verkstadsindustrimaskiner

08-635 36 94

daniel.onefaldt@wasakredit.se

Karin Halsius Bratt
Karin Halsius Bratt - Stockholm

Maskinfinansiering, Entreprenadmaskiner, Tunga fordon, Lantbruksmaskiner

08-635 36 79

karin.halsiusbratt@wasakredit.se

Robert Erdös
Robert Erdös - Stockholm

Entreprenadmaskiner, Lantbruksmaskiner, Skogsmaskiner

08-635 38 14

robert.erdos@wasakredit.se

Stig Hageman
Stig Hageman - Stockholm

Entreprenadmaskiner, Tunga fordon, Lantbruksmaskiner

08-635 36 35

stig.hageman@wasakredit.se

Mikael Stenson
Mikael Stenson - Malmö

Entreprenadmaskiner, Tunga fordon, Lantbruksmaskiner, Skogsmaskiner

040-664 28 84

mikael.stenson@wasakredit.se

Per Nilsson
Per Nilsson - Malmö

Entreprenadmaskiner, Tunga fordon, Lantbruksmaskiner, Skogsmaskiner

040-664 28 88

Per.nilsson@wasakredit.se

Johan Ågren
Johan Ågren - Göteborg

Entreprenadmaskiner, Tunga fordon, Lantbruksmaskiner, Skogsmaskiner

031-771 98 98

johan.agren@wasakredit.se

Mats Cederfalk
Mats Cederfalk - Göteborg

Entreprenadmaskiner, Tunga fordon, Lantbruksmaskiner, Verkstadsindustrimaskiner, Skogsmaskiner

031-771 98 93

mats.cederfalk@wasakredit.se

Joakim Wingemark
Joakim Wingemark - Örebro

Entreprenadmaskiner, Tunga fordon, Lantbruksmaskiner, Skogsmaskiner

08-635 36 33

joakim.wingemark@wasakredit.se

Kontaktuppgifter för samarbetspartners

Magnus Björksved
Magnus Björksved - Stockholm

Bil

08-635 38 64

magnus.bjorksved@wasakredit.se

Tomas Scholz
Tomas Scholz - Stockholm

Bil

08-635 38 00

tomas.scholz@wasakredit.se

Johan Åberg
Johan Åberg - Göteborg

Fritid

031-771 98 94

johan.aberg@wasakredit.se

Stefan Martikainen
Stefan Martikainen - Göteborg

Bil

031-771 98 95

stefan.martikainen@wasakredit.se

Fredrik Lundin
Fredrik Lundin - Umeå

Fritid

090-712593

fredrik.lundin@wasakredit.se

Gunnar Sjöström
Gunnar Sjöström - Umeå

Bil

090-71 25 94

gunnar.sjostrom@wasakredit.se

Michael Sunesson
Michael Sunesson - Växjö

Bil

0470-70 23 43

michael.sunesson@wasakredit.se

Nicklas Magnusson
Nicklas Magnusson - Växjö

Fritid

0470-70 23 41

nicklas.magnusson@wasakredit.se

Robert Vikberg
Robert Vikberg - Växjö

Fritid

0470-70 23 42

robert.vikberg@wasakredit.se

Hannes Petersson
Hannes Petersson - Hela Sverige

E-handel B2B

08-635 37 89

hannes.petersson@wasakredit.se

Peter Silvergrind
Peter Silvergrind - Hela Sverige

E-handel B2B

08-635 38 09

peter.silvergrind@wasakredit.se

Petter Lilian
Petter Lilia - Hela Sverige

E-handel B2B

040-664 28 85

petter.lilia@wasakredit.se

Robert Lundberg
Robert Lundberg - Hela Sverige

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, E-handel B2B, Miljöfinansiering

08-635 36 23

robert.lundberg@wasakredit.se

Annika Arnborger
Annika Arnborger - Stockholm

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, E-handel B2B, Miljöfinansiering

08-635 37 59

annika.arnborger@wasakredit.se

David Pamholt
David Pamholt - Stockholm

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

08-635 36 62

david.pamholt@wasakredit.se

Emma Nedin
Emma Nedin - Stockholm

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

08 - 635 38 83

emma.nedin@wasakredit.se

Helena Björkung
Helena Björkung - Stockholm

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

08-635 39 73

helena.bjorkung@wasakredit.se

Peter Ström
Peter Ström - Stockholm

Delbetalning i butik

08-635 39 22

peter.strom@wasakredit.se

Fredrik Augustsson
Fredrik Augustsson - Malmö

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

040-664 28 86

fredrik.augustsson@wasakredit.se

Johnny Sandqvist
Johnny Sandqvist - Malmö

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

040-664 28 92

johnny.sandqvist@wasakredit.se

Mathias Bergrahm
Mathias Bergrahm - Malmö

Delbetalning i butik

040-664 28 89

mathias.bergrahm@wasakredit.se

Caroline Levin Hanzen
Caroline Levin Hanzen - Göteborg

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

031-771 98 92

caroline.levinhanzen@wasakredit.se

Johan Bromander, säljare
Johan Bromander - Göteborg

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

031-771 98 83

johan.bromander@wasakredit.se

Patrick Persson
Patrick Persson - Göteborg

Säljfinansiering Butik, Delbetalning i butik

031-7719887

patrick.persson@wasakredit.se

Peter Tilly
Peter Tilly - Göteborg

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

031–771 98 85

peter.tilly@wasakredit.se

Jonas Oldenstierna
Jonas Oldenstierna - Örebro

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Miljöfinansiering

019-17 52 66

jonas.oldenstierna@wasakredit.se

Thomas Hagberg
Thomas Hagberg - Umeå

Restaurang och detaljhandel, Industri och verkstad, Kontorsutrustning, Miljöfinansiering

090-71 25 92

thomas.hagberg@wasakredit.se